Autokasacja Stacja demontażu pojazdów W48 Auto części używane Mińsk Mazowiecki | Fox Autokasacja

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

Polityka Prywatności i Ochrony Danych Osobowych

P.H.U. “FOX”, skup aut, zobowiązuje się do ochrony danych osobowych swoich klientów i użytkowników tej witryny. Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych.

Administrator Danych Osobowych

Administratorem danych osobowych jest P.H.U. “FOX” z siedzibą pod adresem:
PHU FOX Kazimierz Lis
Nowe Osiny, Warszawska 2c
05-300 Mińsk Mazowiecki.
NIP: 822-104-16-68
Regon: 711632570
Tel/Fax Biuro: 25 758 20 20
E-mail: biuro@autokasacja.net.pl
Strona internetowa: autokasacja.net.pl

Cel Przetwarzania Danych Osobowych

Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usług skupu aut, odpowiedzi na zapytania klientów oraz w celach statystycznych.

Rodzaje Przetwarzanych Danych Osobowych

P.H.U. “FOX” przetwarza dane osobowe, takie jak: imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail.

Odbiorcy Danych Osobowych

Dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym z P.H.U. “FOX” w zakresie realizacji usług.

Okres Przechowywania Danych Osobowych

Dane osobowe przechowywane są przez okres niezbędny do realizacji celów, dla których zostały zebrane, z uwzględnieniem przepisów prawa.

Prawa Użytkowników

Użytkownicy posiadają prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Bezpieczeństwo Danych Osobowych

P.H.U. “FOX” podejmuje wszelkie niezbędne środki techniczne i organizacyjne, aby zapewnić ochronę danych osobowych przed utratą, nieuprawnionym dostępem czy nieuprawnionym ujawnieniem.

Cookies

Strona internetowa P.H.U. “FOX” może wykorzystywać pliki cookies w celu zapewnienia funkcjonalności strony oraz analizy ruchu.

Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności, aby dowiedzieć się więcej o sposobach gromadzenia, wykorzystania i ochrony Twoich danych osobowych.